Sale!

Машина за перење алиштa INDESIT EWSD 60851 W EU

11,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Машина за перење алиштa СЛИМ

 • LCD дисплеј
 • Бела боја
 • 6кг
 • 800 вртежи
 • Слим 40цм
 • My Time – единствена машина со 6 секојдневни програми под 59 минути, 16 програми
 • Електронско управување
 • Intelligent control
 • Eco time
 • Тајмер
 • Заштита од протекување вода
 • Бучавост 60dB
 • А енергетска класа
 • Димензии 85×59.5×42.4

Гаранција: 5 години.

Бренд: INDESIT
Модел: EWSD 60851 W EU