Sale!

Мини електричен шпорет ST 1550XA

3,780.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 • Сребрен
 • 36 литри рерна
 • 2 електрични рингли 1000W (145mm) + 1500W (180mm)
 • Регулација на јачината на ринглите на 3 температурни нивоа
 • Тајмер
 • Термостат
 • Горен и долен греач во рерната 650W + 650W
 • Вклучена тава

Гаранција: 2 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST 1550XA

69949