Мини електричен шпорет ST 8550SW 73009

6,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 •  Мини електричен шпорет со скриени греачи
 • Бела боја
 • Двојно стакло на вратата
 • 42 литри рерна
 • 3 плотни (1x 450W, 1 x 145 рингла 1000W, 1 x 180м рингла 1500W)
 • 4 копчиња
 • Термостат
 • Горен и долен загревачки елемент
 • Вклучени 1 тепсија и 1 решетка
 • Емајлирана внатрешност

Гаранција: 2 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST 1550WA

73009