Sale!

Навлака за масирање за во автомобил и за дома Beurer GERMANY MG 155 68906

Original price was: 2,999.00 ден.Current price is: 2,699.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 масажа со вибрации
 со опција за топлина
 2 нивоа на интензитет
 3 региони на масирање кои се селектираат индивидуално
 5 вибрирачки мотори
 вклучен адпатер за во автомобил

Гаранција: 2 години.