Ударен масажер CMS

1,170.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • болки во вратот и грбот
 • вкочанетост поради што неможете да се исправите
 • немирни ноќи од силни болки во ‘рбетот
 • истегнати мускули на нозете
 • болки во бутовите
 • стомачни тегоби пред менструален циклус

– загревање на местото на масирање
– повеќе од 50 програми на ударни масажи
– моќност 65w
– номинален напон AC220V