Sale!

Обликувач на веѓи

Original price was: 890.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Обликувачот за веѓи е атрактивно дизајниран уред, нежен и безбеден на допир, нема никакви ризици од иритации и исекотини. Со обликувачот добивате мазна кожа, без болки или црвенила кои се јавуваат со користење на восок.

 • Дискретен и пренослив производ кој може да се користи било каде во било кое време
 • Брзо и безболно отстранување на несаканите влакна
 • Може да се користи помеѓу, под веѓите, над па дури и кон косата
 • Безбедна на допир
 • Вградено ЛЕД светло
 • Брз и лесен за користење

Користи ААА батерија (не е вклучена во пакетот)