Sale!

Овлажнувач и прочистувач на воздух 2 во 1

1,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• ултрасонично овлажнување
• го прочистува воздухот од никотин
• формалдехид и јаглерод моноксид
• идеален за бебиња
• капацитет на овлажнување 250-350ml/h (Max)
• автоматска заштита ако резервоарот е празен
• капацитет на резервоар 2л
• лесен за чистење
• тивка работа
• за соби од 25 до 30м2
• 25W

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST AH-230S

20141