Прочистувач на воздух Air purifier De Longhi AC230 68668

22,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички
 Систем за филтрација на воздух со шестстепено филтрирање (филтер против прашина
 HEPA филтер
 активен јаглен филтер
 НАНО Силвер филтер за бактерии
 специјален фото каталитички УВ филтер
 јонизација)
 AQS систем на континуирано следење на квалитет на воздух со приказ на 3 бои( лош
 добар и одличен воздух)
 Сензор за мириси и чад од цигари
 Јонизатор
 Контроли на допир
 3 брзини + ауто
 тајмер од 1 до 8 часа
 за соби до 50 м2
 Приказ за промена на филтер
 Предфилтер може да се пере
 Проток на воздух до 255 м3 на час
 Ултра тивок 33-50дб

Гаранција: 1 година.

68668