Sale!

Пегла за таласна коса

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Уред со исклучителен квалитет, за брза и ефикасна изработка на брановидни фризури, за сите типови коса.

– керамички грејач со многу брзо загревање
– избор на температура: 180 °C или 210 °C
– површината на металот не се лепи на косата
– моќност 80 W
– метална површина: 120 x 95 mm
– должина на уредот: 35 cm