Пегла на пареа ST SI-2900SRB ProSteam

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• Црвено црна боја
• Керамичка површина
• 2900W моќност
• 30гр постојана пареа
• 140гр ударна пареа
• Систем против капење
• Систем против бигор
• Самочистење
• Спреј функција
• Вертикална пареа
• регулационен термостат
• заштита од прегревање
• гумирана мека рачка
• 360 степени ротирачки штитник за кабел
• 350мл транспарентен резервоар
• 2м должина на кабел

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST SI-2900SRB ProSteam

34933