Плинско решо со 3 горилници ST 0-300

1,699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• емајлирано тело
• горен капак
• бела боја

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST 0-300

67354