Мини шпорет ST 3530BA

3,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Црна боја
 Двојно стакло на вратата
 35 литри рерна
 2 плотни(1x 145 рингла 600W
 1 x 145 рингла 600W)
 Механички тајмер (90минути)
 4 копчиња
 термостат
 горен и долен загревачки елемент 600W + 600W
 3 начини на печење
 Вклучени 1 тепсија и 1 решетка
 Емајлирана внатрешност

Гаранција: 2 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST 3530BA

73311