Правосмукалка со водена филтрација 2300w ST CARISMA

3,799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• 2300W
• телескопска цевка
• водено чистење капацитет 12Л
• Проток на воздух 45л/сек
• Вшмукувачка моќ 2000 мм H2О
• Црно Зелена боја

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST Carisma

66596