Sale!

Практична пегла на пареа

Original price was: 1,480.00 ден.Current price is: 750.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– При достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Пегла за алишта која треба секој дома да ја има.

 • Безбедна за сите видови на ткаенини
 • Можете да пеглате и постелнина и свила
 • Загрева за помалку од 3 минути
 • Голем проток на пареа
 • Погодна за патувања
 • За пеглање не е потребна рамна површина туку може и на закачалка
 • Кабел со должина од 7.5м
 • Тежина од само 800 гр.