Професионална светилка за комарци и други инсекти

1,930.00 ден2,780.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

2 x 8w 354 x 280 x 93.5mm за 50м2
2 x 10w 397 x 280 x 93.5mm за 80м2
2 x 15w 502 x 280 x 93.5mm за 100м2
2 x 20w 655 x 280 x 93.5mm за 150м2

Отстранлив сад за перење и за собирање мртви инсекти
Без хемиски средства, ЕКО
Тенок дизајн
Прекинувач за вклучување / исклучување

Употреба: дом, канцеларија, гаража, градина, тераса, чардак, месара, рибарница итн.

Гаранција: 1 година.

Additional information

Големина на светилка:

2 x 8w за 50м2, 2 x 10w за 80м2, 2 x 15w за 100м2, 2 x 20w за 150м2