Повеќенаменска масичка

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Компактна и прилагодлива на 6 нивоа на висина и 3 агли. Може да се користи за учење, хранење, за пишување, за компјутер, за во канцеларија..

– лесно се извлекува
– отворена основа за поголема удобност
– лесно се склопува – не е потребен алат
– површината е направена од полипропилен безбеден за храна
– може да ја користат деца за вршење на домашните задачи
– совршена за мали студентски соби
– димензии на површина: 38 х 50 cm
– ширина на ногарки: 47 cm
– висина (прилагодлива): 55 – 75 cm
– тежина: 2.5 kg