Сет кујна во куферче

1,000.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Сет кујна во куфер која лесно се расклопува и монтира. Составена е од две рингли кои при вклучување светат и испуштаат звук на варење и на пржење и чешма. Производот е составен од 28 парчиња, има садови за готвење и прибор за јадење. Не зафаќа простор бидејќи лесно се склопува во куферче.
• Димензии на производот : 37x35x26cm.
• Димензии на пакувањето : 29x20x10 cm.

Шифра: 31741