Патека за возење + количка Magic tracks

650.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Креативна и едукативна играчка за деца. Патеката прво треба да се замисли, потоа да се состави и да се постави.

Пакетот се состои од:

  • единечни делови за составување на патеката во различни бои
  • автомобил со LED диоди на батерија 1.5V (батеријата не е вклучена во пакетот)