Sale!

Сет филџани за кафе со сталак Casual Coffee Paris

399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

Телефон 079 276 565
Viber 079 276 565
Регистрирајте се online на нашата страна
Chat на нашата страна
Во inbox
Испорака 24-72 часа по нарачка
Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Сетот се состои:
– филџан х 4
– сталак х 1