Скара на тркалца

500.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Одлична забава за љубителите на месо, подвижна количка со рачка и многу слатки додатоци во неа. Количката се движи со помош на универзалното тркало кое може да оди по волја, прекрасна музика и кул светла. Додатни странични полици кои може да се повлечат.
• Производот користи батерии 3 x 1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 25x22x18cm.
• Димензии на производот: 22x18x10cm.

Шифра: 31464