Слатка куќа

850.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Музичка играчка со забавна музика која ќе го задржи вниманието на вашето бебе.Звукот му помага на бебето да препознае звук и насока.Свежите бои на играчката му помагаат за распознавање и учење на боите.Сите копчиња на играчката имаат различна музика.
• Производот користи 2×1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот : 14x22x16 cm.
• Димензии на пакувањето : 17x24x17,5 cm.
Шифра: 31045