Sale!

Смути блендер ST PB-1302SGR

1,270.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

– бело/зелена боја
– моќност 300W
– 2 вклучени чашки по 600мл.
– 1 брзина
– сечила од нерѓосувачки челик

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST PB-1302SGR

72591