Sale!

NUTRI PRO MIX 600W COLOSSUS CSS-5412B

1,780.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

  • моќност 600W
  • брзина 20.000 вртежи/мин
  • меле, сече, дроби, микса
  • 3 чаши,  2 капака, 2 прстени
  • 1 сечило за мелење и 1 сечило за блендирање

Гаранција: 2 години.