Соковник – Цедалка за агруми и цитрусни овошја ST CJ2000HC

799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• белo/зелена транспарентна боја
• 25W
• 0.75l сад
• оцртана скала за мерење на самиот сад
• Отстранлив транспарентен сад
• вртење во две насоки

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST CJ2000HC

71207