Цитрус преса Philips HR2738/00

1,399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Боја бела
 Моќност 25W
 1 Брзина
 Сад за сок 500мл
 Автоматско уклучување/исклучување кога се поставува плoдот или се трнува од конусот
 лесно разглобување и чистење
 нов дизајн без капење

Гаранција: 2 години.

69122