Тостер Philips HD2395/00

2,699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Боја бела
• 820W
• ладна рачка
• On/off копче
• брзо загревање
• гумирани ногарки

Гаранција: 2 години.

Бренд: Philips
Модел: HD2395/00

69111