Апарат за детски колачи

1,700.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • идеални фигури за деца
 • 7 различни облици
 • нелеплива површина
 • термостат
 • индикатор за температура
 • индикатор за напојување
 • заштита од прегревање

Гаранција: 2 години.