Тостер Tefal SM157236

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Тостер сендвич
• Боја Инокс-црна
• Моќност 700W
• Нелепливи плочи
• Светлосни индикатори
• ногарки што не лизгаат
• вертикално складирање

Гаранција: 2 години.

Бренд: Tefal
Модел: SM157236

71239