Апарат за вафли срце дупли Colossus CSS-5303B

3,180.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Керамичка нелеплива облога за печење со тефлонски слој
 • Еколошка заштита на облогата за печење
 • Регулатор на јачина
 • Индикаторно светло
 • Моќност 1200 W

Гаранција: 2 години.