Ултразвучен стерилизатор Colossus CSS-6288

2,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Функција за дегасирање – длабоко чистење и стерилизација
 • 5 циклуси на работа
 • Резервоар од не’рѓосувачки челик
 • Капацитет 600ml
 • Моќност 35W
 • Фрекфенција 40kHz
 • Погоден и за патување
 • 2 додатоци: корпа за мали предмети и држач за часовници

Гаранција: 2 години.