Апарат за крофни ST DM-850BA

1,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Бела боја
 • Место за 7 крофни
 • Нелепливи плочи
 • Термостат
 • Индикатор за напон
 • Моќност 1300W

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior technology
Модел: ST DM-850BA

73510