Фен за коса 1200w ST HD-F1200

599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Фен за коса
• 1200W
• црна боја
• концентратор
• заштита од прегревање
• рачка која се склопува
• 2 брзини

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST HD-F1200

72369