Sale!

Фен четка за коса Colossus CSS-6265

1,240.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • IONIC фен четка за коса
 • моќност 1000w
 • 2 температурни подесувања, 2 додатока
 • заштита од прегрејување.
 • можност за дување на ладен воздух.

Гаранција: 2 години.