Фен за коса ST HD-F1600

699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• 1600W
• виолетово/црна боја
• концентратор
• заштита од прегревање
• рачка која се склопува
• висококвалитетен DC мотор
• 2 брзини
• копче за ладно дување

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST HD-F1600

72370