Sale!

Фен за коса Colossus CSS-6260

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • ​Рачка на поклопување
 • Функција за ладно дување
 • Усмерувач на воздухот
 • 2 брзини,2 температурни подесувања
 • Сила 1400W

Гаранција: 2 години.