Фрижидер со горна комора MIDEA HD-273FN

11,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• фрижидер со горна комора
• бела боја
• Direct cooling
• дел за одржување 187л
• замрзнувачки дел 40л
• стаклени полици
• А+ енергетска класа
• Димензии 144×55 цм

Гаранција: 5 години.

Бренд: MIDEA
Модел: HD-273FN

72255