Sale!

Хеланки за слабеење

550.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Ослабете без напорни вежби, изгубете обем во половината и колковите за рекордно време со минимални вежби!

Каде е тајната на хеланките? Хеланките и појасот се од спецјиален материјал Neotex кој ја зголемува основната температура на телото и се потите 4 пати побрзо од обично исфрлајќи ги токсините и воедно топејќи ги мастите од вашето тело!
Едноставно е носете ги додека џогирате или пак одмарате, додека работите во вашиот дом, додека сте на шопинг, додека вежбате или ги извршувате вашите секојдневни активности.
Neotex материјалот е мек и лесен и нежен, со што можете да ги носете и под гардеробата без воопшто да се забележува. Најдобро е што од внатре се потите а од надвор не се приметува бидејки Neotex материјалот не дозволува да излезе влагата од другата страна.

Материјал:
30% полиестер
40% неопрен
30% најлон

Величини: S, M, L, XL, XXL

Additional information

Величина:

S, M, L, XL, XXL