Sale!

Хранилка Legendary Babe C100

Original price was: 4,460.00 ден.Current price is: 3,799.00 ден.

Description

• Удобна хранилка
• Наменета за деца до 36 месеци
• Наменета за деца до 15 kg
• Стабилни ногарки
• Удобно столче за седење со мека и удобна подлога лесна за одржување
• Безбедносен систем на поврзување
• Голем потпирач меѓу нозете за поудобно седење
• Достапни бои: сина и розева

Additional information

Боја:

Розева, Сина