Чешма со проточно загревање со флексибилна славина – ѕидна / насадна FWH-3053FW / FWH-3055FT

2,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • топла вода за неколку секунди од 30 до 60 степени
 • дигитален дисплеј
 • флексибилна (ребраста) славина – нагибна во сите правци
 • систем на вградена заштита и безбедност
 • можност за чистење од бигор на ситото и греачот
 • заштедува струја, време, пари, вода, простор
 • нискомонтажна за садопер / високомонтажна за ѕид
 • германски бренд Muhler
 • докажан квалитет
 • 1 година гаранција со комплетен сервис