Чистач за уши Smart Swab

360.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Smart Swab е рачен уред кој овозможува брзо и едноставно чистење на ушите. Еластичен, нежен и безбеден е.
Smart Swab е уред кој секој треба да дома да го има.