Sale!

Џогер со спреј и микрофибер

Original price was: 1,140.00 ден.Current price is: 550.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Лесен лизгачки џогер со спреј за сите видови подови, плочки и фини површини.
Резервоарот на џогерот се полни со вода и средство за чистење или полирање. Едноставно е, прснете и започнете со џогирањето.

 • лесна микрофибер крпа која едноставно се вади и се пере во машина
 • резервоар со капацитет од 800ml доволни за 400 прскања
 • со копче на ергономичната рачка се пропрскува
 • чистење и бришење 2 во 1
 • ротирачка основа