Џогер со спреј и микрофибер Babado

650.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Лесен лизгачки џогер со спреј за сите видови подови, плочки и фини површини.
Резервоарот на џогерот се полни со вода и средство за чистење или полирање. Едноставно е, прснете и започнете со џогирањето.

 • лесна микрофибер крпа која едноставно се вади и се пере во машина
 • резервоар со капацитет од 800ml доволни за 400 прскања
 • со копче на ергономичната рачка се пропрскува
 • чистење и бришење 2 во 1
 • ротирачка основа