Sale!

3D Moon ламба на допир со навлажнувач

Original price was: 1,330.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Месечева светлина и свеж воздух во секој дом !

3D Moon ламбата со уникатен дизајн можете да ја поставите во било кој дел од вашиот дом или канцеларија како украсен додаток, како ноќна светилка или како навлажнувач на воздухот.
И светилката и навлажнувачот се вклучуваат и се исклучуваат при допир, менува нијанса и јачина на светлина со допир.

Работи на USB кабел кој доаѓа со пакувањето.