Алармен систем SMART V10

2,730.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Системот детектира движења, детектира чад или отварање на врата/прозор и доколку е активен ја вклучува сирената и сигнализира на смарт уред / мобилен телефон.
Интегрираниот алармен систем Smart V10, можете да го управувате преку телефон за да контролирате кој влегува и излегува од вашиот дом, како и да ги отфрлите потенцијалните криминалци кои се закануваат на вашиот имот.

Има специјална и бесплатна апликација за управување со алармниот систем, достапна за Android и IOS. Пребарајте ги клучните зборови „Smart V10“ во Google Play Store или App Store.

Системот има можност да се надоградува со повеќе сензори како и со безжични IP камери за видео надзор.

Сетот се состои од
– алармна централа
– сирена
– сензор за врата/прозор
– PIR сензор
– 2 далечиински за вклучување/исклучување на системот
– апликација за Android и IOS оперативен систем