Апарат за кафе бел (Dolce Gusto) Krups Picolo KP1A0531

5,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Апарат за Еспресо
 Боја Бела
 Моќност 1500W
 Притисок 15 bar
 подвижен резервоар за вода 0,6л
 Избор за топла и ладна вода
 Држач за капсула
 Рачно дозирање на кафе
 Автоматско исклучување

Гаранција: 2 години.

73294