Безжични 3 LED светилки кои менуваат боја

570.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

LED светилки кои можат да се постават било каде, се вклучуваат и менуваат боја со далечински управувач.
Лесни за монтажа, може да се комбинираат повеќе и да прават една целина. Може да се постават во кујна, во шкаф, на биро, на тешко пристапни места каде нема струја.

Сетот се состои од:
– 3 светилки кои работат на батерии
– далечински управувач