Sale!

Bluetooth мини слушалки

590.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Bluetooth мини слушалки, безжични за поврзување на мобилни уреди. Извонредни слушалки со квалитетен звук со ултра-ниска потрошувачка на енергија Bluetooth V4.2, создава најдобар стерео звук од 360 степени и одличен бас звук. Заедно со 950mAh држач за полнење. Батеријата со мини-моќ може да ги полни слушалките до 5 пати.

Главни карактеристики:
● Вистинска безжична технологија за уживање во разни спортови
● Компактен и лесен дизајн кој ги намалува притисоците на вашите уши
● Интелигентна кутија за полнење која овозможува брзо полнење
● Mo\nost две лица да ја слушаат истата песна без пречка на слушалката
● Ергономичен дизајн, мали детали кои ја штитат слушалката од паѓање кога вежбате напорно

Пакувањето се состои од:
– 2 x Bluetooth слушалки
– 1 x USB кабел
– 1 x приклучок за полнење