Sale!

Чистач на пареа 5 во 1 Colossus CSS-4100C

3,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Чистач на пареа за подови, теписи, прозорци, облека​

 • нов дизајн
 • моќност 1300w
 • должина на кабелот 5m
 • микрофибер крпа + 3 дополнителни крпи за чистење прозорци
 • џогер
 • млазница
 • игла за чистење на апаратот
 • кружна четка од месинг
 • кружна четка од најлон
 • додаток за чистење на прозорци, облека и прашина
 • капацитет на резервоар 400мл
 • 4 нивоа на регулатор на пареа
 • достапни бои: зелена и црвена

Гаранција: 2 години.