Вага за прецизно мерење Colossus CSS-3500

1,099.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Капацитет 100гр
 • Мери од 0.01гр
 • Со функција за броење парчиња
 • Високо прецизен сензор за мерење
 • 0.6“(16мм) LCD бројки
 • Авто нула; нула и тара
 • Автоматско и мануелно исклучување
 • Индикатор за слаба батерија и преоптоварување
 • Димензија на вага: 11.1 х 7.05 х 2цм
 • Напојување: 2 х 1.5 V AAA (производот не содржи батерии).

Гаранција: 2 години.