Две радио станици Токи-Воки

1,960.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Имајте комуникација со другите додека кампувате, планинарите, ловите животни и сл. Идеални се за користење за во фабрики, магацини, поголеми деловни објекти

  • Комплетот доаѓа во пар од две бази за полнење, два полначи, две радио станици и држачи
  • Вградена батерија која со едно полнење може да се користи и до 48 часа
  • Опсег за комуникација до 5 км